Lüks Yaşam Alanları

Ev kuracak olan çiftlerin ya da yaşam alanlarını değiştirmek isteyen bireylerin üzerinde en çok düşündüğü konu, oturma gruplarıdır. Görüntüsükadar konforunu da önemsediğimiz oturma gruplarının sağlam olması ve bizi uzun yıllar üzerinde taşıyabilmesi oldukça gereklidir. Çok sık değiştirmediğimiz oturma gruplarının kaliteli ahşaptan yapılması eşyalarımızın ömrünü uzatan faktördür. Bu gereksinimler ışığında, olmasını hayal ettiğiniz ya da bir yerde görüş beğendiğiniz ve bire bir aynısını bulamadığınız tasarımları firma sizin için en kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde hizmet veren ahşap dekorasyon firması, sipariş üzerine üretim yapmakta ve hayallerinizi sizin için gerçekleştirmektedir. İstanbul’un Kağıthane ilçesinde bulunan Palmiye Mobilya Ahşap, adından da belli olduğu üzere ahşap mobilya imalatı ve dekorasyonu üzerine uzmanlaşmıştır. Firmanın ahşap üzerinde uzmanlaşmasının yanı sıra, her türlü proje ve mimari işlerle ilgilenmesi de çok yönlülüğünü ifade etmektedir. Tüm bu bilgiler ışığında yapmanız gereken tek şey, hayalinizi firma yetkililerine iletmek olacaktır. Küçük ya da büyük alanlar için tasarlanacak eşyalar, ortamı farklı bir kimliğe büründürecek ve farklı arayışlara girme gereksiniminizin önüne geçecektir. Diğer yandan firma yanlızca eviniz için oturma grupları değil, tasarlamayı ya da yenilemeyi düşündüğünüz her türlü ortam değişiminde de sizin için çalışmaktadır. Toptan ve perakende olarak olarak hizmet veren Palmiye Mobilya Ahşap, içeriğinde ahşap bulunan her türlü eşyanın da imalatını yapmaktadır.

Tüm Türkiye için hizmet vermeye devam eden firmanın hali hazırda yaklaşık 5000 ürün gammı bulunmaktadır. Sizlere fikir vermesi için web sitesine eklenen tasarımlardan birini beğenip, kendinize uyarlanmasını isteyebileceğiniz gibi, mevcutta bulunmayan fikirleriniz için de ahşap mobilya ürünleriniz projelendirilmekte ve uygun fiyat politikası ile sizlere sunulmaktadır. Ürün satışları nakit, kredi kartı ve talebinize istinaden kredi kartınıza taksitli olarak sağlanabilmektedir. Ödeme anlamında da sizlerin rahatlığını düşünen firmanın proje işlerine, oturma gruplarına ve ürün satış kategorisinde bulunan 20’yi aşkın mobilya kategorisine kurumsal web sayfasından göz gezdirebilirsiniz. Referansları arasında çeşitli TV stüdyoları, iş merkezleri, belediye binaları ve alışveriş mağazaları olan firmaya web sitesinde bulunan telefon numarası ve e-posta adresinden ulaşabilirsiniz