Villa Mobilyaları

Villalar şehir hayatından ve kalabalık apartman yaşantısından sıkılan insanların bir bahçe içinde yaptıkları iki ya da daha fazla katlı müstakil yapılardır.  Kelime kökeni itibariyle köy evi anlamına gelen villa bugün şehirlerde imkanı olan insanlar için de vaz geçilmez bir alternatif olmuştur. Kent hayatının stresinden ve kalabalığından bıkan insanlar için bahçesi olması, bağımsız bir yapıya sahip olması ve rahatlığından dolayı villalar artık şehirlerde bile çokça tercih edilen konut tipleridir. Geçmişte daha çok deniz kenarı, çiftlikler ve sayfiye yerlerinde yapılan villalar bugün büyük kentlerin yakınlarında veya bazı bölgelerinde de yoğun olarak inşa edilmeye başlanmıştır. Dünyada ve ülkemizde mimari trendler değiştikçe villaların iç mimari tasarımları da değişime uğramıştır. Bugün çoğu mimari yapıda ahşap kullanımı trend haline gelmiştir.

Günümüzde insanlar bilinçlendikçe yapay ürünler yerine doğal ve geri dönüştürülebilir ürünleri tercih etmektedir. Yaşadıkları mekanları endüstriyel ve geri dönüşümü olmayan yapay malzemeler yerine doğadan gelen malzemeleri kullanarak daha yaşanabilir kılmayı istemektedirler. Villalarda kullanılan mobilyalar da bu yaklaşıma bağlı olarak daha çok ahşap malzemelerden üretilmektedir günümüzde. Palmiye Ahşap Mobilya, villalarınıza yaptığı ahşap dokunuşuyla villanızı nerede olursa olsun doğanın bir parçası haline getiriyor. Ahşabın doğadan gelen tılsımını yaptığı Ahşap Villa Mobilyaları aracılığıyla evinizin içine taşıyor. Palmiye Ahşap Mobilya olarak villanızın büyüklüğüne, mimarisine ve konumuna bağlı olarak geliştirdiğimiz projelendirmeyle evinizde dayanıklılık, işlevsellik ve konforu bir arada sunuyoruz. Kullandığımız masif ahşap ve rustik uygulamalarla modern mimariyle doğal malzemenin uyumlu bütünlüğünü yaşamınızın bir parçası haline getiriyoruz.

Palmiye Ahşap Mobilya, yer döşemesinden mutfağına, bahçesine, yatak odalarına ve her noktasına kadar düşünerek tasarladığı Ahşap Villa Mobilyalarıyla villalarınızın en ince detaylarını dahi hesaplayarak çalıştığı projeleri müşterilerinin beğenilerini de dikkate alarak geliştirip uygulamaya geçirir. Palmiye Ahşap Mobilya, villalarınızın bulunduğu iklim ve bölge şartlarını dikkate alarak buna uygun ağaçlardan ürettiği Ahşap Villa mobilyaları sayesinde bu ürünleri uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Palmiye Ahşap Mobilya, tabiatın kalbinden çıkan doğal mucize olan ahşabı zanaatla buluşturup evlerinize sağlık, konfor ve estetik olarak sunmaktadır.